008 | HOLANDSKÝ SEDLÁK
SCHWEIGER Hanuš Jan (1854 – 1912)
- vyvolávací cena: 42 000 CZK
- Letní online aukce 2022 (25.8.)
Kombinovaná technika na papíře, 30,5 x 21,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem datace 1906, signováno vpravo dole HS 906.
Opatřeno odborným posudkem PhDr. Mgr. Michaela Zachaře.