093 | KARIKATURA PROFESORA OLDŘICHA BLAŽÍČKA
NEUBERT Váša (1917)
- vyvolávací cena: 100 CZK
- Letní online aukce 2022 (25.8.)
Tuš na papíře, rámováno, pod sklem, datace 1940, signováno Váša Neubert 1940, zezadu opatřeno novinovým výstřižkem potvrzujícím publikování díla v Pražském listu 1941.