095 | OČEKÁVÁNÍ
TRUKSA Mirek (1918)
- vyvolávací cena: 24 000 CZK
- Letní online aukce 2022 (25.8.)
Olej na plátně, 46 x 72 cm, rámováno, signováno vlevo dole Truksa, zezadu štítek Ústředního svazu čs. výtvarných umělců č. P299.