065 | AUTOPORTRÉT MALÍŘE
SZÉKELY Ladislav (1901)
- starting price: 2 000 CZK
Olej na plátně, 70 x 50 cm, rámováno, datace 1952, signováno vpravo nahoře LSzekely 52.