Olej na plátně, 61 x 85 cm, rámováno, datace 1966, signováno vlevo dole F. Hložník – 66, zezadu na blindrámu opatřeno autorským přípisem s určením.Obdobná díla se na našich a dalších prestižních aukcích draží v rozmezí 80 000 – 120 000.