Strukturální grafika na papíře, 17,5 x 20,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1960, signováno vpravo dole V Boudník 1960-IX., list č. 91/100.
Vladislav Merhaut, Vladimír Boudník, kompletní soupis grafického díla, Praha, 2020, s. 198-199.