073 | DĚVČICA S KUBAŇKOU V KROJI STAROMĚSTSKO-JAROŠOVSKÉM
UPRKA Joža (1861 Kněždub na Moravě - 1940 Hroznová Lhota)
vyvolávací cena: 200 000 CZK
dosažená cena: 200 000 CZK
Olej na plátně, 40 x 70 cm, rámováno, datace – po r. 1910, signováno vlevo dole JU. Posoudil a pravost potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař. Konzultováno se Slováckým muzeem v Uherském Hradišti.