109 | MITOV Z TYROLSKA VEDLE ACHENSEE
DARNAUT Hugo (1851 - 1937)
- vyvolávací cena: 48 000 CZK
- dosažená cena: 55 000 CZK
- Večerní galerijní aukce výtvarného umění
Olej na plátně, 59x73,5 cm, rámováno, datace 1871, signováno vpravo dole Hugo Darnaut 71.