akvarel a kvaš na papíře, 35,5 x 27 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1948, signováno vpravo dole ligaturou ZB.Obálka knihy Z. M. Kuděj, Hostem u Baťušky cara, Toužimský & Moravec, 1. vydání, 1947.