050 | PAPANINCI (CYKLUS HRDINOVÉ SEVERU)
- vyvolávací cena: 500 CZK
- dosažená cena: 15 000 CZK
akvarel a tuš na papíře, 4 x 24,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1950.
Ilustrace z časopisu Vpřed, Nakladatelství Mladá fronta, č. 22, 1950.