014 | FRANTIŠKÁNSKÁ ZAHRADA V PRAZE
ORLIK Emil (1870 - 1932)
- dosažená cena: 120 000 CZK
dosažená cena: 120 000 CZK
23.2., 19:26 14402 120 000 CZK 23.2., 19:35 14402 120 000 CZK 23.2., 19:28 3493 110 000 CZK 23.2., 19:25 3493 98 000 CZK 23.2., 16:14 7291 96 000 CZK 23.2., 19:23 3493 94 000 CZK 23.2., 16:55 14289 90 000 CZK 23.2., 16:54 14289 84 000 CZK 23.2., 16:44 14289 80 000 CZK 23.2., 08:16 14402 68 000 CZK 23.2., 15:48 14289 64 000 CZK 13.2., 11:09 7291 60 000 CZK Olej na plátně, 77,5 x 67,5 cm, rámováno, datace – před r. 1905, zezadu Orlik.
Opatřeno potvrzením autenticity díla prof. PhDr. Tomášem Vlčkem.
Posoudili a pravost potvrdili PhDr. Jaromír Zemina a PhDr. Jiří Machalický.
Provenience:
Restituce z Ministerstva kultury.