057 | LETNÍ KRAJINA
GRUS Jaroslav (1891 - 1983)
- dosažená cena: 11 000 CZK
dosažená cena: 11 000 CZK
12.2., 07:29 14402 11 000 CZK 23.2., 20:52 14402 11 000 CZK 3.2., 13:40 12269 10 000 CZK Kombinovaná technika na kartonu, 65 x 94 cm, rámován, pod sklem, signováno zezadu J. Grus.