059 | V PŘÍSTAVU
KOHOUT Alois (1891 - 1981)
- dosažená cena: 13 000 CZK
dosažená cena: 13 000 CZK
23.2., 18:22 14289 13 000 CZK 23.2., 20:50 12353 13 000 CZK 23.2., 20:56 14289 13 000 CZK 23.2., 18:02 7266 11 000 CZK 23.2., 15:54 14289 10 000 CZK 23.2., 08:36 14402 9 500 CZK 21.2., 23:58 12486 6 500 CZK 21.2., 21:07 14402 6 000 CZK 21.2., 23:58 12486 6 000 CZK 21.2., 23:57 12486 5 000 CZK 21.2., 23:57 12486 4 800 CZK 21.2., 23:57 12486 4 600 CZK 21.2., 23:57 12486 4 400 CZK 21.2., 23:57 12486 4 200 CZK 21.2., 23:57 12486 4 000 CZK 21.2., 23:57 12486 3 800 CZK 21.2., 11:07 12486 3 600 CZK 21.2., 10:53 12476 3 500 CZK 21.2., 08:52 14402 3 400 CZK 19.2., 17:48 12476 3 300 CZK 19.2., 15:54 3963 3 200 CZK 18.2., 20:58 12476 3 100 CZK 18.2., 17:03 3963 3 000 CZK 18.2., 02:23 12476 2 900 CZK 18.2., 17:03 3963 2 900 CZK 17.2., 17:57 12476 2 800 CZK 13.2., 11:13 7291 2 700 CZK 12.2., 07:30 14402 2 600 CZK 11.2., 11:12 3963 2 500 CZK Olej na plátně adjustovaném na lepence, 55 x 38 cm, rámováno, signováno vlevo dole Al. Kohout.