098 | KRAJINA S VRBAMI
SKOŘEPA František (1912 - 1976)
- dosažená cena: 1 000 CZK
dosažená cena: 1 000 CZK
24.2., 14:35 12327 1 000 CZK 24.2., 19:54 12327 1 000 CZK Kombinovaná technika na kartonu, 59,5 x 82,5 cm, rámováno, datace 1970, signováno vpravo dole Skořepa F. 70.