005 | POSTAVA MUŽE Z ORIENTU
BARTONĚK Vojtěch (1859 - 1908)
- dosažená cena: 3 700 CZK
dosažená cena: 3 700 CZK
23.2., 19:14 4138 3 700 CZK 23.2., 19:06 14402 3 600 CZK 23.2., 19:05 14402 3 400 CZK 23.2., 16:05 4138 3 300 CZK 23.2., 08:08 14402 3 200 CZK 22.2., 15:01 4138 3 100 CZK 21.2., 20:30 14402 3 000 CZK 22.2., 15:00 4138 2 900 CZK 22.2., 15:00 4138 2 700 CZK 18.2., 16:04 4138 2 500 CZK Barevný kvaš na papíře, 29,5 x 19 cm, rámováno, pod sklem, signováno vpravo dole V. Bartoněk.