006 | NELAHOZEVESKÁ KRAJINA
JANSA Václav (1859 - 1913)
- dosažená cena: 36 000 CZK
dosažená cena: 36 000 CZK
23.2., 19:15 3491 36 000 CZK 23.2., 19:19 3491 36 000 CZK 23.2., 19:08 6050 34 000 CZK 23.2., 19:07 3491 32 000 CZK 23.2., 19:01 6050 30 000 CZK 23.2., 16:10 7291 28 000 CZK 23.2., 08:10 14402 26 000 CZK 10.2., 10:06 7291 20 000 CZK Olej na plátně, 53,5 x 66,5 cm, rámováno, datace 1919, signováno vlevo dole Václ. Jansa, zezadu opatřeno autorovým pozůstalostním razítkem a štítkem č. 74, zezadu na slepém rámu opatřeno přípisem Údolí Roud. n.l..
Mistři české krajinomalby, Galerie Diamant S.V.U. Mánes 8. – 29. 6, Praha, 2011.
Mistři české krajinomalby, S.V.U. Mánes, Praha, 2011, s. 72.