015 | PIEŠŤANY
BUBENÍČEK Ota (1871 - 1962)
- dosažená cena: 1 000 CZK
dosažená cena: 1 000 CZK
18.2., 15:39 6031 1 000 CZK 23.2., 19:28 6031 1 000 CZK Tužka na papíře, 19,5 x 25 cm, rámováno, pod sklem, datace 1925, signováno vpravo dole O. Bubeníček Piešťany 27.