016 | VÝHLED DO KRAJE – VRCHOTOVY JANOVICE
BUBENÍČEK Ota (1871 - 1962)
- dosažená cena: 18 000 CZK
dosažená cena: 18 000 CZK
23.2., 19:30 14402 18 000 CZK 23.2., 10:32 12511 17 000 CZK 23.2., 10:32 12511 15 000 CZK 21.2., 12:00 12115 13 000 CZK 21.2., 08:47 14402 12 000 CZK 21.2., 04:45 12511 11 000 CZK 18.2., 15:39 6031 10 000 CZK 10.2., 07:58 14402 9 500 CZK 10.2., 07:00 4340 9 000 CZK 7.2., 17:40 4201 8 500 CZK 3.2., 15:46 14402 8 000 CZK Olej na kartonu, 40 x 50 cm, rámováno, datace 1913, signováno vpravo dole O. Bubeníček 13, zezadu opatřeno přípisem s určením.