021 | Z CYKLU SLOVÁCKO – SEDLÁK S POVOZEM
PREISSIG Vojtěch (1873 - 1944)
- dosažená cena: 17 000 CZK
dosažená cena: 17 000 CZK
23.2., 19:40 14402 17 000 CZK 23.2., 19:10 6597 16 000 CZK 23.2., 18:53 6597 14 000 CZK 23.2., 18:38 14402 13 000 CZK 23.2., 18:23 6597 12 000 CZK 23.2., 18:24 3493 9 500 CZK 23.2., 18:21 6597 9 000 CZK 13.2., 08:23 14402 8 500 CZK 12.2., 12:34 6597 8 000 CZK 6.2., 07:53 14402 7 500 CZK 5.2., 18:12 3493 7 000 CZK Barevný lept na papíře, 21,5 x 30 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vpravo dole Vojt Preissig, vlevo dole ligaturní razítko PV.16;
Má vlast - pocta české krajinomalbě, S.V.U Mánes a Správa Pražského hradu, Praha, 2015, s. 729.