030 | NÁDRAŽÍ CÍSAŘE FRANTIŠKA JOSEFA V PRAZE (HLAVNÍ NÁDRAŽÍ)
LANGER Karel (1878 - 1947)
- dosažená cena: 42 000 CZK
dosažená cena: 42 000 CZK
23.2., 11:50 12115 42 000 CZK 23.2., 13:04 14402 42 000 CZK 23.2., 19:58 12115 42 000 CZK 21.2., 20:51 14402 32 000 CZK Olej na plátně, 64,5 x 74 cm, rámováno, datace - kol. r. 1915, signováno vlevo dole K. Langer.