045 | STŘEDOMOŘSKÁ KRAJINA
KONÍČEK Oldřich (1886 - 1932)
- dosažená cena: 2 000 CZK
dosažená cena: 2 000 CZK
23.2., 20:27 13031 2 000 CZK 23.2., 20:37 13031 2 000 CZK 23.2., 20:29 14402 1 900 CZK 23.2., 20:29 14402 1 500 CZK 23.2., 08:29 14402 1 000 CZK 23.2., 20:27 13031 900 CZK 23.2., 20:26 13031 700 CZK 23.2., 07:27 6564 500 CZK Akvarel a pastel na papíře, 39 x 57 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vpravo dole Old. Koníček.