048 | PRADLENA
KREMLIČKA Rudolf (1886 - 1932)
- dosažená cena: 5 000 CZK
dosažená cena: 5 000 CZK
23.2., 20:27 14402 5 000 CZK 23.2., 20:34 14402 5 000 CZK Tuš na papíře, 30,5 x 22,5 cm, rámováno, pod sklem, signováno vpravo dole KREMLIČKA.