050 | Z POŠUMAVÍ
SCHADT Karel (1888 - 1952)
- dosažená cena: 15 000 CZK
dosažená cena: 15 000 CZK
23.2., 20:38 14289 15 000 CZK 23.2., 13:10 14402 14 000 CZK 23.2., 15:51 14289 12 000 CZK 23.2., 11:53 12115 10 000 CZK 23.2., 13:10 14402 7 000 CZK 23.2., 08:31 14402 6 000 CZK 21.2., 11:06 12486 5 500 CZK 13.2., 11:12 7291 5 000 CZK 13.2., 10:17 5165 4 900 CZK 11.2., 09:46 14402 4 800 CZK 7.2., 17:43 4201 4 700 CZK 3.2., 13:37 12269 4 600 CZK 3.2., 13:23 5165 4 500 CZK Olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, datace – 1925 – 1930, signováno vpravo dole K. SCHADT.