052 | PORTRÉT BÉARTICE EBERLOVÉ/PORTRAIT DE BÉATRICE EBERL
EBERL František Zdeněk (1888 - 1962)
- dosažená cena: 80 000 CZK
dosažená cena: 80 000 CZK
23.2., 18:44 7291 80 000 CZK 23.2., 20:42 7291 80 000 CZK 23.2., 17:08 3692 78 000 CZK 23.2., 16:56 7291 76 000 CZK 23.2., 16:47 14289 74 000 CZK 23.2., 16:54 7291 74 000 CZK 23.2., 16:41 14402 70 000 CZK 23.2., 16:20 7291 68 000 CZK 23.2., 16:40 14402 66 000 CZK 23.2., 15:53 14289 62 000 CZK 23.2., 08:32 14402 58 000 CZK 23.2., 15:53 14289 58 000 CZK 22.2., 02:12 12353 54 000 CZK 21.2., 22:25 3692 52 000 CZK 21.2., 21:05 14402 50 000 CZK 21.2., 22:25 3692 48 000 CZK 21.2., 22:25 3692 44 000 CZK 21.2., 22:25 3692 40 000 CZK 21.2., 22:25 3692 36 000 CZK Olej na plátně, 65 x 50 cm, rámováno, signováno, vlevo dole F. EBERL, zezadu na blindrámu opatřeno výstavním štítkem: BERNHEIM - …PAINTRES DE PORTRAIS MAI - JUILLAT 1932, zezadu opatřeno výstavním štítem z galerie MIRADOR, Galerie de Art, 17, Place Vendome, Paris 1.
Gerald Weinpolter, Mag. Miriam Forster, Francois Zdenek Eberl, Catalologue Raisonné, No. G. 580.