054 | PO POUTI
KODL Jiří (1889 - 1955)
- dosažená cena: 2 500 CZK
dosažená cena: 2 500 CZK
20.2., 09:05 3669 2 500 CZK 23.2., 20:46 3669 2 500 CZK 23.2., 08:34 14402 2 400 CZK 18.2., 20:13 6031 2 100 CZK 18.2., 16:52 3669 2 000 CZK 18.2., 20:12 6031 2 000 CZK 18.2., 20:11 6031 1 800 CZK 18.2., 15:49 6031 1 600 CZK 17.2., 10:29 3669 1 500 CZK 18.2., 15:48 6031 1 400 CZK 18.2., 15:48 6031 1 200 CZK 10.2., 13:11 3669 1 000 CZK 18.2., 15:48 6031 1 000 CZK 18.2., 15:47 6031 800 CZK 15.2., 22:58 3963 600 CZK 11.2., 11:12 3963 400 CZK Akvarel na kartonu, 29,5 x 38,5 cm, rámován, v paspartě, pod sklem, datace 1945, signováno vlevo dole Kodl 45.