061 | PODZIMNÍ DEN
SEDLÁČEK Vojtěch (1892 - 1973)
- dosažená cena: 18 000 CZK
dosažená cena: 18 000 CZK
23.2., 13:15 14402 18 000 CZK 23.2., 15:55 14289 18 000 CZK 23.2., 21:00 14402 18 000 CZK 23.2., 15:54 14289 16 000 CZK 23.2., 11:58 8412 12 000 CZK 23.2., 08:36 14402 11 000 CZK 23.2., 11:58 8412 11 000 CZK 22.2., 12:36 8412 9 500 CZK 21.2., 21:09 14402 9 000 CZK 22.2., 12:36 8412 8 500 CZK 22.2., 12:35 8412 7 500 CZK 22.2., 12:34 8412 6 500 CZK 13.2., 11:13 7291 5 500 CZK 3.2., 17:33 8412 5 000 CZK Olej na plátně adjustovaném na lepence, 32,5 x 49 cm, rámováno datace 1947, signováno vpravo dole Vojt Sedláček 47.