096 | HLAVA
ZÍVR Ladislav (1909 - 1980)
- dosažená cena: 1 500 CZK
dosažená cena: 1 500 CZK
24.2., 14:26 12327 1 500 CZK 24.2., 19:50 12327 1 500 CZK Tuš na papíře, 32,5 x 22 cm, rámováno, pod sklem, datace 1963, signováno vpravo dole Zívr 1963.