097 | CONSTANTA
ČERNÝ Karel (1910 - 1960)
- dosažená cena: 36 000 CZK
dosažená cena: 36 000 CZK
24.2., 18:56 7291 36 000 CZK 24.2., 19:52 7291 36 000 CZK 24.2., 18:55 14289 34 000 CZK 24.2., 09:50 7291 32 000 CZK 23.2., 16:52 14289 30 000 CZK 23.2., 16:32 7291 28 000 CZK 21.2., 21:21 14402 26 000 CZK 23.2., 16:31 7291 24 000 CZK 23.2., 15:57 14289 20 000 CZK 13.2., 11:14 7291 14 000 CZK Pastel na papíře, 44 x 54 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1957, signováno vlevo nahoře Constanta K. Černý Š 57.