107 | ŽENA I.
CHLUPÁČ Miloslav (1920 - 2008)
- dosažená cena: 2 200 CZK
dosažená cena: 2 200 CZK
24.2., 20:12 14402 2 200 CZK 10.2., 10:27 7291 2 100 CZK 3.2., 15:51 14402 2 000 CZK Centrofix na papíře, 62,5 x 45 cm, rámováno, pod sklem, signováno vpravo dole Chlupáč M 1989.
MUD Benešov - Miloslav Chlupáč (30.11.2018 - 15.2.2019, prodlouženo do 3.3.2019)