112 | BROUK
BĚLOCVĚTOV Andrej (1923 - 1997)
- dosažená cena: 5 500 CZK
dosažená cena: 5 500 CZK
24.2., 20:21 4058 5 500 CZK 24.2., 20:28 4058 5 500 CZK 23.2., 08:49 14402 5 000 CZK 24.2., 20:21 4058 5 000 CZK 24.2., 20:21 4058 4 800 CZK 24.2., 20:21 4058 4 600 CZK 23.2., 09:47 6031 4 400 CZK 18.2., 15:55 6031 4 200 CZK 8.2., 20:02 4058 4 100 CZK 3.2., 13:19 5165 4 000 CZK Akryl na papíře, 23 x 35,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1979, signováno vlevo nahoře Bělocvětov 79.