118 | DÍVKA V ŠEDÉ KRAJINĚ
SEDLISKÝ Ivan (1926 - 1999)
- dosažená cena: 300 CZK
dosažená cena: 300 CZK
24.2., 14:39 12327 300 CZK 24.2., 20:34 12327 300 CZK Linoryt na papíře, 36,5 x 56,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vpravo dole Sedlinský, list č. 5/30, zezadu opatřeno štítkem s přípisem s určením.