121 | ABSURDNÍ PROFIL
BALCAR Jiří (1929 - 1968)
- zpět
Lept na papíře, 14 x 8,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1946, signováno vpravo dole J.B. 1946.