125 | KAVÁRNA - TROJICE
BALCAR Jiří (1929 - 1968)
- dosažená cena: 1 000 CZK
dosažená cena: 1 000 CZK
24.2., 14:46 12327 1 000 CZK 24.2., 20:48 12327 1 000 CZK Tuš na papíře, 22 x 30 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace – 50. léta 20. století, zezadu opatřeno pozůstalostním razítkem.