132 | OPICE A DÍVKA VARIANTA A (KOMEDIE Č. 13)
ANDERLE Jiří (1936)
- dosažená cena: 22 000 CZK
dosažená cena: 22 000 CZK
24.2., 21:00 13127 22 000 CZK 24.2., 21:08 13127 22 000 CZK 24.2., 21:00 12327 20 000 CZK 24.2., 20:58 13127 19 000 CZK 24.2., 20:58 12327 18 000 CZK 24.2., 20:58 13127 17 000 CZK 24.2., 20:57 12327 16 000 CZK 24.2., 20:56 13127 15 000 CZK 24.2., 14:47 12327 14 000 CZK 23.2., 16:42 7291 13 000 CZK 23.2., 11:59 12115 12 000 CZK 21.2., 21:32 14402 11 000 CZK 18.2., 16:00 6031 9 000 CZK 16.2., 11:46 7291 8 500 CZK 12.2., 21:40 4597 8 000 CZK 12.2., 18:09 8412 7 500 CZK 12.2., 10:42 7291 7 000 CZK 11.2., 15:59 8412 6 500 CZK 5.2., 18:58 3493 6 000 CZK 3.2., 17:53 13127 5 500 CZK 3.2., 17:39 8412 5 000 CZK Suchá jehla a mezzotinta na papíře, 67,5 x 50,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno dole uprostřed Anderle, list č. 45/47.