001 | KRAJINA S POUTNÍKEM
DUCHOSLAV František Ludvík (1834 - 1909)
- dosažená cena: 15 000 CZK
dosažená cena: 15 000 CZK
23.2., 10:08 5325 15 000 CZK 23.2., 19:00 5325 15 000 CZK Kvaš na papíře, 18,5 x 30 cm, rámováno, pod sklem, signováno vlevo dole F. Duchoslav, zezadu opatřeno potvrzením pravosti.