008 | POLE S HAVRANY – BÍLÁ HORA
BÁRTA Josef (1864 - 1919)
- dosažená cena: 52 000 CZK
dosažená cena: 52 000 CZK
23.2., 19:12 12500 52 000 CZK 23.2., 19:17 12500 52 000 CZK 23.2., 18:55 14513 50 000 CZK 23.2., 16:11 7291 48 000 CZK 23.2., 15:47 14289 46 000 CZK 23.2., 16:11 7291 46 000 CZK 21.2., 20:34 14402 42 000 CZK 22.2., 20:22 14289 40 000 CZK 22.2., 20:18 14289 36 000 CZK 12.2., 23:57 14289 32 000 CZK 12.2., 12:32 6597 30 000 CZK 10.2., 09:52 14289 28 000 CZK 4.2., 15:08 14513 26 000 CZK Olej na plátně, rentoilovano, 71 x 88,5 cm, rámováno, signováno vpravo dole J. BÁRTA.
Mistři české krajinomalby, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, 2011.
Mistři české krajinomalby, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, Praha, 2011.