025 | BŘÍZY
KALVODA Alois (1875 - 1934)
- dosažená cena: 110 000 CZK
dosažená cena: 110 000 CZK
23.2., 19:48 4102 110 000 CZK 23.2., 15:49 14289 100 000 CZK 23.2., 15:49 14289 94 000 CZK 23.2., 12:59 14402 90 000 CZK 23.2., 08:19 14402 82 000 CZK 12.2., 07:27 14402 74 000 CZK 10.2., 10:01 13031 70 000 CZK 4.2., 08:06 14402 66 000 CZK 4.2., 08:05 14402 62 000 CZK Olej na plátně, 57 x 76 cm, rámováno, pod sklem, signováno vlevo dole AL. KALVODA.