044 | KRAJINA
KONÍČEK Oldřich (1886 - 1932)
- dosažená cena: 10 000 CZK
dosažená cena: 10 000 CZK
23.2., 10:28 13031 10 000 CZK 23.2., 13:08 14402 10 000 CZK 23.2., 20:26 13031 10 000 CZK 23.2., 10:28 13031 9 000 CZK 23.2., 10:27 13031 8 500 CZK 23.2., 10:24 14402 8 000 CZK 23.2., 10:26 13031 8 000 CZK 23.2., 10:25 13031 7 000 CZK 23.2., 10:23 13031 6 000 CZK 22.2., 23:08 13031 5 000 CZK 23.2., 08:28 14402 5 000 CZK 21.2., 21:00 14402 4 000 CZK 22.2., 23:06 13031 3 300 CZK 22.2., 23:06 13031 3 100 CZK 16.2., 11:36 7291 2 900 CZK 13.2., 08:25 14402 2 800 CZK 10.2., 10:12 7291 2 700 CZK 10.2., 08:02 14402 2 600 CZK 3.2., 13:24 5165 2 500 CZK Olej na kartonu, 24,5 x 30,5 cm, rámováno, pod sklem, datace 1928, signováno vpravo dole O. Koníček 28.