066 | HORSKÁ KRAJINA (STRAŠICE)
VOBOŘIL Karel (1893)
- zpět
Olej na karton, 54,5 x 47 cm, rámováno, datace 1943, signováno K. Vobořil, vpravo dole přípis s určením.