119 | DOMY S MODRÝMI STROMY
FREMUND Richard (1928 - 1969)
- dosažená cena: 80 000 CZK
dosažená cena: 80 000 CZK
24.2., 19:34 7291 80 000 CZK 24.2., 20:36 7291 80 000 CZK 24.2., 18:56 14289 78 000 CZK 24.2., 17:10 7291 76 000 CZK 24.2., 17:08 14289 74 000 CZK 23.2., 18:34 7291 72 000 CZK 23.2., 16:53 14289 70 000 CZK 23.2., 17:48 7291 70 000 CZK 23.2., 17:48 7291 66 000 CZK 23.2., 16:38 7291 62 000 CZK 21.2., 21:28 14402 60 000 CZK 23.2., 16:37 7291 58 000 CZK 23.2., 16:36 7291 54 000 CZK 23.2., 15:59 14289 50 000 CZK 21.2., 10:07 13142 42 000 CZK 21.2., 08:59 14402 40 000 CZK Olej na plátně, 70 x 85,5 cm, rámováno, datace 50. léta 20. st.
Publikováno: Revue Art 2/14, str. 63.