128 | ROZVERNÁ PARTA
BORN Adolf (1930 - 2016)
- dosažená cena: 15 000 CZK
dosažená cena: 15 000 CZK
24.2., 20:29 12503 15 000 CZK 24.2., 20:54 12503 15 000 CZK 23.2., 08:51 14402 14 000 CZK 24.2., 20:11 4042 14 000 CZK 22.2., 20:21 14289 12 000 CZK 22.2., 19:17 6030 11 000 CZK 21.2., 21:29 14402 10 000 CZK 21.2., 22:06 5957 10 000 CZK 20.2., 21:38 5957 9 000 CZK 12.2., 23:59 14289 8 500 CZK 12.2., 16:22 12798 8 000 CZK 11.2., 23:46 14289 7 500 CZK 10.2., 10:41 12798 7 000 CZK 7.2., 20:18 11917 6 500 CZK 5.2., 18:58 3493 6 000 CZK Litografie na papíře, 33 x 49 cm, volný list, signováno vpravo dole A. Born, list č. 25/82.