002 | HORSKÉ JEZERO KÖNIGSEE
CHWALA Adolf (1836 - 1900)
- dosažená cena: 190 000 CZK
dosažená cena: 190 000 CZK
23.2., 19:02 4102 190 000 CZK 23.2., 18:46 12110 180 000 CZK 23.2., 18:04 12110 160 000 CZK 4.2., 06:07 4102 150 000 CZK 23.2., 18:00 12110 150 000 CZK 23.2., 12:49 14402 130 000 CZK 23.2., 09:53 14402 110 000 CZK 21.2., 10:24 12491 98 000 CZK 21.2., 10:24 12491 94 000 CZK 21.2., 10:23 12491 90 000 CZK 21.2., 10:23 12491 86 000 CZK 21.2., 10:22 12491 82 000 CZK 16.2., 11:50 7291 78 000 CZK 10.2., 10:05 7291 74 000 CZK 7.2., 09:13 14402 70 000 CZK 7.2., 09:13 14402 66 000 CZK 4.2., 13:11 14402 62 000 CZK Olej na plátně, 63 x 92,5 cm, rámováno, datace - 1885 – 1895, signováno vpravo dole A. Chwala.
Opatřeno odborným posudkem PhDr. Šárky Leubnerové.