007 | LETNÍ KRAJINA
MINAŘÍK Jan Bedřich (1862 - 1937)
- dosažená cena: 32 000 CZK
dosažená cena: 32 000 CZK
23.2., 16:40 14289 32 000 CZK 23.2., 19:12 14289 32 000 CZK 23.2., 16:10 7291 30 000 CZK 22.2., 20:22 14289 26 000 CZK 21.2., 20:33 14402 24 000 CZK 22.2., 20:17 14289 24 000 CZK 22.2., 20:17 14289 20 000 CZK 17.2., 10:18 14289 18 000 CZK 10.2., 10:14 14584 17 000 CZK 10.2., 09:51 14289 16 000 CZK 4.2., 08:41 14584 15 000 CZK Olej na plátně, 19 x 32 cm, rámováno, datace 1906, signováno vpravo dole M 06.