035 | KROCENÍ KONÍ
PROCHÁZKA Antonín (1882 - 1945)
- dosažená cena: 15 000 CZK
dosažená cena: 15 000 CZK
23.2., 20:15 14402 15 000 CZK 23.2., 20:19 4138 15 000 CZK 23.2., 20:26 14402 15 000 CZK 23.2., 20:15 4138 13 000 CZK 23.2., 20:13 14402 12 000 CZK 23.2., 20:13 4138 11 000 CZK 23.2., 20:09 14402 10 000 CZK 23.2., 20:11 4138 9 500 CZK 23.2., 20:10 4138 8 500 CZK 23.2., 20:09 4138 7 500 CZK 23.2., 20:08 14402 7 000 CZK 23.2., 20:08 4138 6 500 CZK 23.2., 20:08 14402 6 000 CZK 23.2., 20:07 4138 5 500 CZK 23.2., 08:23 14402 5 000 CZK 23.2., 20:07 4138 4 900 CZK 23.2., 20:07 4138 4 700 CZK 23.2., 19:44 4138 4 500 CZK 23.2., 19:43 4138 4 300 CZK 23.2., 07:27 6564 4 100 CZK 19.2., 09:51 14402 4 000 CZK Tuš na papíře, 33 x 48 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vlevo dole AP
Provenience:
Ze sbírky malíře Jiřího Jašky.