038 | VESNICE V POLABÍ
NEJEDLÝ Otakar (1883 - 1957)
- dosažená cena: 150 000 CZK
dosažená cena: 150 000 CZK
22.2., 22:21 4102 150 000 CZK 23.2., 20:14 4102 150 000 CZK 23.2., 10:21 14402 140 000 CZK 4.2., 06:09 4102 120 000 CZK 23.2., 08:26 14402 120 000 CZK 21.2., 20:53 14402 100 000 CZK 17.2., 10:21 14289 90 000 CZK 17.2., 10:20 14289 86 000 CZK 12.2., 23:58 14289 82 000 CZK 11.2., 11:11 3963 78 000 CZK 10.2., 09:55 14289 74 000 CZK 10.2., 09:55 14289 70 000 CZK 3.2., 13:34 4102 66 000 CZK 4.2., 08:07 14402 66 000 CZK Olej na plátně, 54 x 62,5 cm, rámováno, datace 1917, signováno vlevo dole Nejedlý 1917.
Opatřeno odbornou restaurátorskou zprávou ak. mal. Martina Martana.
Otakar Nejedlý/Z Čech na Cejlon, do Indie a zase zpátky 13.6.-15.9., GMU Roudnice n. Labem na výstavě, 2013.
Otakar Nejedlý - Z Čech na Cejlon, do Indie a zase zpátky 24. 9. 2013 do 31. 1. 2014, VCG Pardubice.
Má vlast - Pocta české krajinomalbě, S.V.U. Mánes a Správa Pražského hradu, Praha, 2015, str. 483.