051 | KRAJ LESA
ZAHEL Adolf (1888 - 1958)
- dosažená cena: 4 100 CZK
dosažená cena: 4 100 CZK
23.2., 20:40 14289 4 100 CZK 21.2., 21:03 14402 4 000 CZK 23.2., 16:41 14289 4 000 CZK 23.2., 15:52 14289 3 400 CZK 22.2., 21:19 14289 3 000 CZK 22.2., 20:20 14289 2 800 CZK 10.2., 09:56 14289 2 600 CZK 3.2., 13:38 12269 2 500 CZK Olej na překližce, 74 x 96 cm, rámováno, datace 1931, signováno vpravo dole Ad. A. Zahel 1931.