095 | CHLAPEC A DIVOKÉ HUSY
ZÁBRANSKÝ Adolf (1909 - 1981)
- dosažená cena: 5 000 CZK
dosažená cena: 5 000 CZK
24.2., 19:48 14402 5 000 CZK Kombinovaná technika na papíře, 35 x 23 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno dole uprostřed Adolf Zábranský.