105 | SVATBA
PADERLÍK Arnošt (1919 - 1999)
- dosažená cena: 36 000 CZK
dosažená cena: 36 000 CZK
24.2., 20:08 7291 36 000 CZK 24.2., 17:07 14289 34 000 CZK 24.2., 17:07 14289 30 000 CZK 23.2., 16:53 14289 24 000 CZK 21.2., 21:24 14402 20 000 CZK 23.2., 15:58 14289 20 000 CZK Olej na plátně, rentoilováno, 36,5 x 44,5 cm, rámováno, datace 1941, signováno zezadu na plátně Paderlík, zezadu opatřeno přípisem s určením.