122 | JESLIČKY
BALCAR Jiří (1929 - 1968)
- dosažená cena: 1 100 CZK
dosažená cena: 1 100 CZK
24.2., 20:42 14402 1 100 CZK 18.2., 18:34 11906 1 000 CZK Lept na papíře, 14 x 12 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1946, signováno vpravo dole J.B. 1946, zezadu opatřeno pozůstalostním razítkem.