127 | VZPOMÍNKA NA STAVANGER
JÍRA Josef (1929 - 2005)
- dosažená cena: 94 000 CZK
dosažená cena: 94 000 CZK
24.2., 21:01 8409 94 000 CZK 24.2., 21:07 8409 94 000 CZK 24.2., 20:59 4058 92 000 CZK 24.2., 20:55 8409 90 000 CZK 24.2., 20:53 4058 88 000 CZK 24.2., 20:49 8409 86 000 CZK 23.2., 16:40 7291 84 000 CZK 24.2., 20:48 4058 82 000 CZK 24.2., 20:47 4058 78 000 CZK 23.2., 16:00 14289 74 000 CZK 21.2., 21:29 14402 72 000 CZK 23.2., 15:59 14289 72 000 CZK 19.2., 09:06 3889 60 000 CZK 16.2., 11:45 7291 58 000 CZK 15.2., 11:26 3889 56 000 CZK 13.2., 21:17 8409 54 000 CZK 13.2., 11:16 7291 52 000 CZK 12.2., 07:35 14402 50 000 CZK 11.2., 14:07 8409 48 000 CZK 11.2., 13:49 3889 46 000 CZK 10.2., 16:04 8409 44 000 CZK 10.2., 12:47 3889 42 000 CZK 10.2., 12:28 8409 40 000 CZK 10.2., 08:10 14402 38 000 CZK 6.2., 08:50 8409 36 000 CZK 6.2., 07:58 14402 34 000 CZK 5.2., 21:27 4080 32 000 CZK 4.2., 09:10 8409 30 000 CZK 4.2., 08:14 14402 28 000 CZK 2.2., 22:57 4058 26 000 CZK 3.2., 17:40 8412 26 000 CZK Olej na plátně, 22 x 30 cm, rámováno, signováno vpravo dole JÍRA, zezadu opatřeno přípisem s určením.